Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Klima Montajı

Klima Montajı Klima Montajı; Klima servis işlemlerinin en önemlisi yada temel işlemi klima montajıdır. Klima montaj işleminin doğru olarak yapılması çok önemlidir. Zira klima montajı, klimanızdan alacağınız verimi maksimum performansı etkiler, enerji tasarrufu açısından da önemlidir. Klima montajı işlemi için bazı teknik bilgiler; ilk olarak klima montajında dikkat edilmesi gereken, iç ünite ve dış ünite arası bakır borunun bağlantı uzunluğudur. Bu bağlantının normalden uzun olması klimanızın ömrünü kısaltabilir.

Klima iç ünite ve dış ünite arasında bulunan kabloların kesinlikle ek olmamasına dikkat edilmelidir. Klimanın su akıtması sorununa sebep, klima montajında iç ünite ve dış ünite drenaj giderlerinin teraziye alınarak doğru şekilde yapılmaması olabilir.

Klimanızdan tam verim elde etmek için klima montajı işleminin uzman kişilerce yapılması en doğrusudur. Klima montaj ücreti klimanızın tipine göre farklılık gösterebilir. Bizi hemen arayıp (0212) 876 0 888 klimanız için montaj fiyatını öğrenebilirsiniz. Klima sökme takma olarak da montaj işlemini tarif ediyorlar. Klima sökme takma ücreti. Arçelik klima montajı, Beko klima montajı, Beylikdüzü klima montajı.
kayıt tarihi 28.06.2016    izleme sayısı Okunma ( 5734 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema