Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Arçelik klima bakım ücretleri kaç lira?

Arçelik klima bakım ücretleri kaç lira? Serinlemek için yaz dönemlerinde daha sık kullandığımız klimaların bakım zamanı olarak yaz öncesi yaptırılmasını öneriyoruz. Arçelik klima bakımı ne zaman yapılmalı diye aklınızda soru var ise yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarından bizi koruyacak, konforlu bir ortam sunacak olan Arçelik klima bakımı için yaz gelmeden yapılması daha uygun olacaktır. Böylelikle yaz sıcaklarına hazır olursunuz. Hava kalitesinden şüphe duymazsınız. Bakımı yapılmış klima size rahatlık ve huzur verir.

Klima bakımı sadece serinlemek için değil ortam havasının kalitesi, nem oranı gibi soluduğumuz hava içinde çok önemlidir. Uzun zaman bakımı yapılmamış klima sizi hasta eder. Klima motor aksamı nemli bir ortam oluşturur ve bakteri üremesi yönünden elverişli bir ortam meydana gelir. Klima hastalığı (lejyoner hastalığı) olarak da halk dilinde kullanılmaktadır. Sağlığınız için Arçelik klima bakımınızı yaptırmayı ihmal etmeyin. Güvenilir Arçelik klima servisi 0212 876 0 888.

Arçelik klima bakım ücreti

Klima bakım fiyatları işlem hizmetine, klima tipine ve müşteri isteklerine göre bazı farklılıklar gösterebilmektedir. Bu sebeple klima bakım fiyatlarını ortalama vermek daha doğru olacaktır. Arçelik klima bakım ücreti 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Buna ek olarak;
  • Arçelik klima gaz dolum fiyatı 50 TL ile 150 TL arasında
  • Arçelik klima servis fiyatı 100 TL ile 300 TL arasında
  • Arçelik klima montaj fiyatı 150 TL ile 300 TL arasında
  • Arçelik klima bakım fiyatı 100 TL ile 300 TL arasında
  • Arçelik klima tamir fiyatı 50 TL ile 500 TL arasında fiyat ile değişebilir.
Kesin ücretler için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Klima model bilgileriniz ve klima arızası doğrultusunda size en uygun klima bakım ücreti için fiyat teklifimizi almadan karar vermeyiniz. 0212 876 0 888. Online olarak da bilgi alabilirsiniz. Online Arçelik klima servis bakım ücreti ne kadar? öğrenin. Güvenilir klima teknik servisi Beylikdüzü’nde, Avcılar'da, Bahçelievler'de, Bakırköy'de, Küçükçekmece’de ve İstanbul'un her ilçesinde. Güvenilir Arçelik klima servisi.
kayıt tarihi 28.03.2020    izleme sayısı Okunma ( 13591 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema