Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Arçelik klima ch 36, ch 38 hatası çözümü

Arçelik klima ch 36, ch 38 hatası çözümü Arçelik Klima Hata Çözümleri, Uzun süre ve sıklıkla kullanılan klimalarda zamanla birtakım problemler ve aksaklıklar meydana gelmektedir. Bu sorunlarla karşılaşıldığı zamanlarda mutlaka klima servisi konusunda yetkili olan firmalar ve servis ekipleri tercih edilmelidir.

Arçelik klima ch 36 hatası ve çözümü

Arçelik klima ch 36-38 hatası çözümü hakkında bilgi almak ve bu konuda hizmet almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Arçelik klima ch 36 hatası çok sık karşılaşılan bir hata kodu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hata kodu ile karşılaşıldığı zaman mutlaka öncelikle klimanızı şalterden kapatarak yeniden açmanız gerekmektedir. Eğer sorununuz hala düzelmezse kesinlikle bu alanda uzman ve profesyonel olan bir servis tercih etmeniz gerekecektir. Bu hata kodu veren klimaları yerinde görmeden kesin bir tanı koymak mümkün değildir. Fakat bakır boru tesisatında ya da kablolarda bir problem olabilir.

Arçelik klima ch 38 hatası ve çözümü

Ch 38 hata kodu ise harici bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle mutlaka profesyonel klima servisi hizmeti sunan ekiplerden yardım almak en doğrusu olacaktır. Bu sayede sizler de klimanızın en iyi şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul da güvenilir klima servisi olarak KLİMASA ile hemen iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi alır ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

kayıt tarihi 14.04.2021    izleme sayısı Okunma ( 3372 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema