Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Arçelik klima gazı bittiği nasıl anlaşılır

Arçelik klima gazı bittiği nasıl anlaşılır Ülkemizde iklimlendirme sektöründe en çok kullanılan klima markası arasında yer alan Arçelik klimalar, yerli üretim olması sebebi ile de tercih edilmektedir.

Arçelik klima gazının bitmiş olduğunu anlamak için, klima çalışır durumda iken, klima dış ünitesinde borunun şekline bir bakın eğer buzlanma, karlanma görünüyor ise klima gazının eksik olduğu yada bittiği anlaşılır. Arçelik klima yeterince soğuk üflemiyor ise de, klima gazının eksilmesi yada bitmesinden sebep bu durumu yapabilir.

Arçelik klima gazı neden biter?

Normal durumda Arçelik klima gazının bitmesi olmaz. Klima gazının bitmiş olması veya eksilme sebebi, klima borularında meydana gelen sızındı yada çatlak olabilir başka bir neden klima montajı yada klimanın taşınması sırasında zarar görmesi sebebi ile klima gazı boşalır, yanıl montaj da buna yol açabilir.

Klima gazı bitmiş ise çözümü,

Arçelik klima gazı bittiğinde, gaz dolumu yapılmalıdır. Klima gaz dolumu evde kişinin yapabileceği bir işlem değildir. Güvenilir Arçelik klima servisi ile irtibata geçerek sorunu çözebilirsiniz. Klima gaz dolum işlemi yapılmalıdır. Arçelik klima gaz dolum fiyatı ne kadar hemen öğrenin, 0212 876 0 888.

Klima gazının bittiğini düşünüyor iseniz bizimle hemen irtibata geçerek, Arçelik klima servisi talebinde bulunabilirsiniz. Arçelik klima bakım ücretini öğrenir. Sefaköy Arçelik klima servisi, Halkalı Arçelik klima gaz dolum işlemi, Atakent Arçelik klima servisi.

kayıt tarihi 28.03.2020    izleme sayısı Okunma ( 8731 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema