Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Klima soğutuyor ama ısıtmıyor

Klima soğutuyor ama ısıtmıyor Genellikle yaz aylarında daha sık kullandığımız klimalar, aslında dört mevsim kullanılmaktadır. Kış aylarında da klima ortamı ısıtmak için kullanılır. Klima kış ayarı nasıl yapılır? Klimayı kış moduna almak için, klima kumandası üzerinde yer alan güneş ve kar işaretleri kullanılır. Her klima markası veya modeli için değişir. Arçelik klima kış ayarı diğer klimalardan farklı olabilir.

Arçelik klima soğutuyor ama ısıtmıyor

Klimanızda ısıtmama probleminin farklı nedenleri olabilir. bu durumda uzman ekiplerce kontrolü gerekebilir. Arçelik klima tam ısıtmıyor, klima sıcak üflemiyor gibi bir şikayet klima gazının eksik olmasından kaynaklanabilir ve klima motorunun da kontrolü gereklidir. Klima soğutma yapıyor ama ısıtmıyor ise klima eşanjörleri kontrolü, motor kontrolü gereklidir. Klima bakımının kesinlikle yapılmasını öneriyoruz.

Arçelik klima servisi

Arçelik klima servis hizmetleri ile klima tam ısıtmıyor şikayetinizi hemen çözebilirsiniz. Arçelik klima tamir fiyatını online hemen öğrenin. Ayrıca Arçelik klima servis ücretleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. 

kayıt tarihi 16.12.2017    izleme sayısı Okunma ( 5871 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema