Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Arçelik klima sökme takma fiyatları

Arçelik klima sökme takma fiyatları Klima sökme takma işlemi demek bir yerden bir yere taşınması anlamına geliyor. Bu ister yeni bir mekâna taşınmak olsun ya da aynı evde klimanın farklı bir odaya taşınması olsun aynı işlemi tarif eder yani klimanın sökülmesi ve farklı bir yere takılması. Bu sebepten klima sökme takma işlemi olarak ifade edilir. Bu işlem klima servisleri tarafından yapılmalıdır. Arçelik klimalar bir televizyon gibi değildir elektriğini sökeyim yerinden oynatayım farklı bir yere alayım şeklinde olmaz. Klima montajı işlemi de denilebilir. Arçelik klima montajı, sadece montaj ifadesi biraz çık eksik kalabilir. Montaj ilk alındığında klimanın takılması işlemidir. Taşınmasında ise öncelikle klimanın mevcut yerinden sökülmesi gerekli daha sonra yeni yerine montajı. Yani klimanın sökülmesi de farklı bir iş yüküdür. 

Arçelik klimalar ülkemizde yerli olarak en çok tercih edilen klima markası arasındadır. Sizde bir Arçelik klimaya sahipseniz ve Arçelik klimanın farklı bir mekâna taşınması gerekiyor ise İstanbul da güvenilir Arçelik klima servisi olarak size hizmet vermek isteriz. Bizden klima taşıma ücreti için fiyat teklifi almadan karar vermeyin. Arçelik klima sökme takma fiyatı ne kadar online veya telefon ile hemen öğrenin. 

Arçelik klima sökme ücreti 

Klima taşıma fiyatı verirken öncelikle klima tipine ve sonra klimanın taşınacağı yeni yerine bağlıdır. Klima kaset tipi, duvar tipi Arçelik klima veya salon tipi klima olabilir. Ama ortalama bir fiyat ile Arçelik klima sökme takma yani taşıma fiyatı 150 TL ile 500 TL arasında olabilir. Kesin ve net bir fiyat bilgisi için hemen teklif alınız. Arçelik klima taşıma fiyatı ne kadar? 

Klima montaj ücreti ne kadar 

Bazı farklı durumlarda olabilir. Klimasa olarak her türlü klima ile ilgili sorunlarınız için çözüm üretmekte ve size yardımcı olmaktayız. Şehir dışına taşınan kişiler sadece klima sökme için hizmet istemektedirler. Bu durumlarda da yardımcı oluruz. Bazı kişiler sadece sökme işi diye bunu kendileri yapmakta ve sökerken klimaya zarar vere bilmektedir. Sonra tekrar klimanın montajı yapılamamaktadır. Lütfen bu konuya dikkat ediniz ve elinizdeki Arçelik klimanızdan olmayın. Bu konuda servislerden yardım isteyin. Sizin için emin olun daha karlı ve yeni bir klima almaktan ucuza mal olacaktır. İstanbul da her semt içi Arçelik klima servis hizmetleri ile yılların tecrübesi ile hep yanınızdayız.
kayıt tarihi 20.04.2021    izleme sayısı Okunma ( 816 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema