Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Arçelik klima soğuk üflemiyor

Arçelik klima soğuk üflemiyor Yaz sıcakları çok fazla artmaya başladı. Klima kullanımı da buna paralel olarak artmaktadır. Arçelik klima, Arçelik inverter klimalar ülkemizde en çok tercih edilen klima markalarından dır. Arçelik klima tamiri veya Arçelik klimanız için her türlü servis hizmetleri ile kurumsal bir firma olarak hep yanınızdayız. Arçelik klima servisi İstanbul.

Arçelik klima çalışıyor ama soğuk üflemiyor

Arçelik klima arıza kodu ekranda çıkıyor mu? Hiçbir arıza kodu çıkmıyor ve klima normal şekilde çalışıyor ise Arçelik klima gazının kontrol edilmesi gereklidir. Klima dış üniteniz de bağlantı borusunu kontrol ediniz. Bağlantı borusunda bir karlanma görüyor musunuz? Arçelik klima dış ünitede ki bu karlanma veya donma da klima gazının bittiği yada eksildiğini gösterir. Bu sebepler klimanın soğuk üflememesine sebeptir. Yani klima normal şekilde çalışıyor ama soğuk üflemiyor yada sıcak üflemiyor.

Arçelik klima soğuk üflemiyor ne yapmalıyım

Her ne kadar yukarıda klimanın soğuk üflememesini klima gazına yorumladık ise de farklı bir klima arızası da olabilir. En güzeli güvenilir, kurumsal bir klima firması ile görüşmek ve servis talebinde bulunmaktır. İstanbul Arçelik klima servisi olarak yılların tecrübesi ile İstanbul da her ilçe için klima servis hizmeti sunmaktayız.

Arçelik klima taşıma ücreti, Arçelik klima tamir fiyatı, Arçelik klima gaz dolum fiyatı, Arçelik klima servis fiyatları konusunda bizden teklif almadan karar vermeyin. 

Online Arçelik klima servis ücretini öğrenin veya bizi hemen arayın, 0212 876 0 888.

kayıt tarihi 03.07.2017    izleme sayısı Okunma ( 6619 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema