Arçelik klima servis numarası Arçelik klima servisi telefonu
Arçelik Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisiarcelik.com

Arçelik klima gaz dolumu ve Klima gaz dönüşümü

Arçelik klima gaz dolumu ve Klima gaz dönüşümü Arçelik klima tam soğutmuyor, Klima tam ısıtmıyor, klimanın sıcak- soğuk üflemesi güçsüz. Bu gibi şikâyetleriniz varsa, klimanın gazı bitmiş veya eksilmiş olabilir, Klima gazının bitmiş olduğu nasıl anlaşılır. Yukardaki klima sorunlarından birini yaşıyor iseniz Arçelik klimanın sorunlarından birini yaşıyor iseniz Arçelik klima gazının tükendiği ya da eksildiğini anlayabilirsiniz. Bazı klima dış ünitesinde boruların çatlaması sonucu da klimanın gazı eksilebilmektedir. Bu sorunlarda klima gazının eksilmesine neden olur. Arçelik klima gazının neden eksildiğini anlamak için uzman ekip gereklidir.

Klima Gazı Neden Eksilir

Klima gazı sürekli eksilen veya biten bir yapıda değildir. Lakin klimanın bakımlarının yapılması, dış ünite borularının zarar görmesi klima motor ve devridaim pompasının zarar görmesi gibi nedenlerden ötürü klima gazı seviyesi düşebilir.

Arçelik Klima Gazı Dolum Fiyatları Ne Kadar

Klima gazı dolum fiyatı, tek bir fiyat değildir. Klimanız için harcanan gaz miktarı kadar, klima gaz dolum ücreti alınır. Yani klimanızın gazı belki çok az eksilmiştir ya da tamamı bitmiş olabilir Arçelik gaz dolum ücretlerinde belli bir fiyat aralığı verir isek, 50TL ile 650TL ye kadar klimanızın model gaz kapasitesine ve klima gaz tipine göre değişebilir. Klimanız için klima gaz dolum fiyatına hemen öğrenin, 0212 876 08 88

Klima Gazı Tipleri

Genel itibari ile klima gazlarını eski tip ve yeni tip diye ayırır isek yanlış olmaz eski üretim klimalarda R22 diye bilenen doğaya ve atmosfere zararlı olan gaz tipi kullanılmıştır. Artık R22 klima gazından vazgeçilmiştir. Yeni nesil R410A, R407C tiplerinde doğaya zararlı olmayan klima gazları tercih edilmektedir.

Klima Gaz Dönüşümü

Eski kullanılan klimalarda mevcut olan R22 klima gazının yeni nesil klima gazına dönüştürülmesi mümkündür. Neden klima gaz dönüşümü yapılmalıdır derseniz, ilk öncelik doğamız içindir ve yasal olarak R22 klima gazı üretimi ve satışını durdurulması söz konusudur, bu sebeple mevcut klimanız için klima gazının değişiminin yapılması gereklidir. Detaylı klima gaz dönüşümü yazımızı okuyabilirsiniz. Klimanız için klima gaz değişim ücret teklifi sorunuz, 0212 876 0888. Yetkili klima gaz dönüşümü KLİMASA ile daha güvenli, daha ekonomik ve profesyonel hizmet alırsınız.

Klima servis telefonu: 0212 876 0888
kayıt tarihi 28.03.2020    izleme sayısı Okunma ( 11583 )
Hava Durumu İstanbul,
(5 Günlük Tahmin)

ISTANBULweb meslek Web Meslek tarafından webmeslek W1 tema